A Pannon Egyetem Informatikai Tudományok Doktori Iskolája
2024. július 5-én 13:00 órai kezdettel az Egyetem I épületének 415-ös termében doktori komplex vizsgát tart.

Szabó Patrícia doktorandusz hallgató

a komplex vizsgához szükséges előírt kötelezettségét teljesítette, ezért a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsga letételét.

Komplex vizsga bizottság:

Elnök:                         Dr. Hartung Ferenc, DSc, egyetemi tanár, PE

Vizsgáztatók:              Dr. Kuczmann Miklós, DSc, egyetemi tanár, SZE

Digitális valóság (főtárgy)

Dr. Kósa István, PhD, egyetemi docens, SZTE

Népegészségtani és egészségügyi informatika (melléktárgy)

Tagok:                        Dr. Hercegfi Károly, PhD, egyetemi docens, BME

Dr. Vassányi István, PhD, egyetemi docens, PE

A komplex vizsga nyilvánosságát személyes és online elérhetőséggel is biztosítjuk, az online jelenlét iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára az alábbi címen hozzáférhető:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!

Veszprém, 2024. június 17.

Dr. Hartung Ferenc

a Doktori Iskola vezetője